DBJKE25P20L4-146
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DBJKE25P20L4-146
Manufacturer
ITT Cannon
Description
DSUB 25 M FILTER PCB R/A EURO
Manufacturer :
ITT Cannon
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Series :
Package :
Bulk
Product Status :
Active
Base Product Number :
DBJK
Datasheets
DBJKE25P20L4-146
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon DBJKE25P20L4-146 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its DBJKE25P20L4-146 pinout, DBJKE25P20L4-146 datasheet PDF, DBJKE25P20L4-146 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon DBJKE25P20L4-146 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP