D38999/26WF11SC
Mfr.Part #
D38999/26WF11SC
Description
CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Datasheets
D38999/26WF11SC
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER