D38999/26MD18SE
Mfr.Part #
D38999/26MD18SE
Description
CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Product Category :
Circular Connector Assemblies
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
D38999/26MD18SE
D38999/26MD18SE-LC Overview
D38999/26MD18SE-LC Features
D38999/26MD18SE-LC Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
D38999/26MD18SE-LC Circular Connectors applications.
  • RADAR processing, digital oscilloscopes
  • CMOS Image sensors for mobile applications
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER