D38999/26MD18SD-LC
Mfr.Part #
D38999/26MD18SD-LC
Description
CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Product Category :
Circular Connector Housings
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
D38999/26MD18SD-LC Overview
D38999/26MD18SD-LC Features
D38999/26MD18SD-LC Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
D38999/26MD18SD-LC Circular Connectors applications.
  • CMOS Image sensors for mobile applications
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
Catalog related products
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT