D38999/26MD18SD
Mfr.Part #
D38999/26MD18SD
Description
CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Product Category :
Circular Connector Assemblies
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
D38999/26MD18SD
D38999/26MD18SD-LC Overview
D38999/26MD18SD-LC Features
D38999/26MD18SD-LC Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
D38999/26MD18SD-LC Circular Connectors applications.
  • CMOS Image sensors for mobile applications
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER