D38999/20WH32AB
Mfr.Part #
D38999/20WH32AB
Manufacturer
Conesys
Description
CONN RCPT MALE 32POS CRIMP
Manufacturer :
Conesys
Factory Lead Time :
24 Weeks
Connector Type :
MIL SERIES CONNECTOR
Datasheets
D38999/20WH32AB
Conesys D38999/20WH32AB
MIL SERIES CONNECTOR
D38999/20WH32AB Overview
This product is packaged in a MIL SERIES CONNECTOR box.
D38999/20WH32AB Features
D38999/20WH32AB Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
D38999/20WH32AB Circular Connectors applications.
  • CMOS Image sensors for mobile applications
  • Medical Instrumentation and medical imaging
  • Music recording
  • Digital signal processing
  • Scientific instruments
  • Rotary encoder
  • Displaying
  • Transducer
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER