D38999/20KB13PBL
Mfr.Part #
D38999/20KB13PBL
Manufacturer
Corsair
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
D38999/20KB13PBL
Manufacturer :
Corsair
Product Category :
Circular Connector Housings
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Series :
SXT214
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Base Product Number :
D38999/20KB
Frequency :
20 MHz
Type :
MHz Crystal
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Package :
Bulk
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±25ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Mode :
Fundamental
Datasheets
D38999/20KB13PBL
Surface Mount
D38999/20KB13PBL Overview
D38999/20KB13PBL Features
SXT214 series
D38999/20KB13PBL Applications
There are a lot of Corsair
D38999/20KB13PBL Circular Connectors applications.
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • All Electrical Machinery
Catalog related products
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT