D38999/20FH32PC-LC
Mfr.Part #
D38999/20FH32PC-LC
Description
CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Product Category :
Circular Connector Housings
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
D38999/20FH32PC-LC
D38999/20FH32PC-LC Overview
D38999/20FH32PC-LC Features
D38999/20FH32PC-LC Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
D38999/20FH32PC-LC Circular Connectors applications.
  • Music recording
  • Digital signal processing
  • Scientific instruments
  • Rotary encoder
  • Displaying
  • Transducer
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
  • Scientific instruments.
  • Music reproduction technology
Catalog related products
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT