D02-M15SAG-10L9E
Mfr.Part #
D02-M15SAG-10L9E
Description
CONN DSUB 15POS 3A
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Factory Lead Time :
12 Weeks
Number of Pins :
15
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
D02-M15SAG-10L9E
Introducing D-Sub Connector Assemblies JAE Electronics D02-M15SAG-10L9E from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:15, D02-M15SAG-10L9E pinout, D02-M15SAG-10L9E datasheet PDF, D02-M15SAG-10L9E amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies JAE Electronics D02-M15SAG-10L9E ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
D02-M15SAG-10L9E Overview
It is equipped with 15 pins.
D02-M15SAG-10L9E Features
D02-M15SAG-10L9E Applications
There are a lot of JAE Electronics
D02-M15SAG-10L9E D-Sub Connectors applications.
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP