CY7C027V-25AXIT
Mfr.Part #
CY7C027V-25AXIT
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Max Operating Temperature :
85°C
Memory Size :
512Kb 32K x 16
Base Part Number :
CY7C027
100-LQFP
Supplier Device Package :
100-TQFP (14x14)
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Frequency :
25GHz
Interface :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Min Operating Temperature :
-40°C