CWR29FC106KBBZ\TR13
Mfr.Part #
CWR29FC106KBBZ\TR13
Operating Temperature (Max) :
125°C
Reach Compliance Code :
not_compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tan Delta :
0.08
Negative Tolerance :
10%
JESD-609 Code :
e0
Width :
1.27mm
ESR :
3200 mΩ
Ripple Current :
60mA
Length :
3.81mm
Capacitance :
10μF
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Pbfree Code :
No
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
HTS Code :
Height :
1.27mm
Additional Feature :
ESR AND RIPPLE CURRENT IS MEASURED AT 100KHZ
Leakage Current :
0.001mA
Packing Method :
TR, 13 INCH
Positive Tolerance :
10%
Terminal Finish :
Tin/Lead (Sn/Pb) - hot dipped
Size Code :
Rated (DC) Voltage (URdc) :
10V