CWR26HH226KBGZ\HR
Mfr.Part #
CWR26HH226KBGZ\HR
Package / Case
2711 (6728 Metric)
Description
CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
Voltage - Rated :
15V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
275mOhm
Size / Dimension :
0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
Capacitance :
22µF
Failure Rate :
B (0.1%)
Tolerance :
±10%
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Package / Case :
2711 (6728 Metric)
Height Seated (Max) :
0.125 3.17mm
Manufacturer Size Code :
G
Datasheets
CWR26HH226KBGZ\HR
22μF ±10% 275mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)