CWR26HC226JCGZ\TR
Mfr.Part #
CWR26HC226JCGZ\TR
Package / Case
2711 (6728 Metric)
Description
CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
ESR (Equivalent Series Resistance) :
275mOhm
Size / Dimension :
0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
Tolerance :
±5%
Manufacturer Size Code :
G
Factory Lead Time :
49 Weeks
Height Seated (Max) :
0.125 3.17mm
Failure Rate :
C (0.01%)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22µF
Voltage - Rated :
15V
Package / Case :
2711 (6728 Metric)
Datasheets
CWR26HC226JCGZ\TR
22μF ±5% 275mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)