CWR19KK105KCBC
Mfr.Part #
CWR19KK105KCBC
Height :
1.27mm
Positive Tolerance :
10%
Terminal Shape :
J BEND
Negative Tolerance :
10%
EAR99
Operating Temperature (Min) :
-55°C
yes
ESR :
10000 mΩ
Width :
1.27mm
Capacitance :
1μF
Leakage Current :
0.001mA
Packaging :
Bulk
Operating Temperature (Max) :
125°C
Length :
3.81mm
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Additional Feature :
ESR AND RIPPLE CURRENT IS MEASURED AT 100KHZ