CW010130R0KE123
Mfr.Part #
CW010130R0KE123
Description
RES 130 OHM 13W 10% AXIAL
Resistance :
130Ohm
Packaging :
Bulk
Through Hole
Power (Watts) :
13W
Size / Dimension :
0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
Max Power Dissipation :
10W
Power Rating :
10W
Wirewound
Radiation Hardening :
No
Package / Case :
Axial
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±10%
Feature :
Moisture Resistant
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C