CW0014R300JE70HS
Mfr.Part #
CW0014R300JE70HS
Description
RES 4.3 OHM 5% AXIAL
Tolerance :
±5%
Length :
10.3124mm
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Published :
Resistance :
4.3Ohms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Max Operating Temperature :
350°C
Min Operating Temperature :
-65°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Datasheets
CW0014R300JE70HS
Vishay / Dale CW0014R300JE70HS
4.3Ohms, Wirewound,