CW001220R0JE12HS
Mfr.Part #
CW001220R0JE12HS
Description
RES 220 OHM 5% AXIAL
Tolerance :
±5%
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Max Operating Temperature :
350°C
Min Operating Temperature :
-65°C
Factory Lead Time :
10 Weeks
Length :
10.3124mm
Package / Case :
Resistance :
220Ohms
Datasheets
CW001220R0JE12HS
Vishay / Dale CW001220R0JE12HS
220Ohms, Wirewound,