CTX01-19330-R
Mfr.Part #
CTX01-19330-R
Manufacturer
Eaton-Electronics Division
Description
FIXED IND 300NH 35A
Manufacturer :
Eaton-Electronics Division
Product Category :
Fixed Inductors
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
14 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Inductance :
300nH
Datasheets
CTX01-19330-R
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD