CTLVC5040F-220M
Mfr.Part #
CTLVC5040F-220M
Description
22UH SMD POWER INDUCTOR
Datasheets
CTLVC5040F-220M
Central Technologies CTLVC5040F-220M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD