CTC2F-R022J
Mfr.Part #
CTC2F-R022J
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Stock
3
In Stock :
3
Inductance :
22 nH
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) :
10MOhm
Frequency - Self Resonant :
500MHz
Datasheets
CTC2F-R022J
Central Technologies CTC2F-R022J
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD