CT814AYF-150M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CT814AYF-150M
Manufacturer
Central Technologies
Package / Case
10-PowerSIP Module, Formed Leads
Datasheet
Download
Description
SMD UNSHIELDED POWER INDUCTOR
Manufacturer :
Central Technologies
Product Category :
Fixed Inductors
Voltage - Isolation :
Product Status :
Obsolete
Configuration :
Inductance :
15 µH
Package :
Tube
Type :
Operating Temperature :
-30°C ~ 100°C
Mounting Type :
Through Hole
DC Resistance (DCR) :
58mOhm
Series :
Package / Case :
Tolerance :
±20%
Datasheets
CT814AYF-150M
Central Technologies CT814AYF-150M
CT814AYF-150M datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Central stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD