CT1206CSF-R22M
Mfr.Part #
CT1206CSF-R22M
Inductance :
220 nH
DC Resistance (DCR) :
500MOhm
Frequency - Self Resonant :
760MHz
Product Status :
Active
Thomas and Betts
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Datasheets
CT1206CSF-R22M
Central Technologies CT1206CSF-R22M
CT1206CSF-R22M datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Central stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD