CS230012-CZZR
Mfr.Part #
CS230012-CZZR
Manufacturer
Cirrus Logic
Package / Case
10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Description
IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP
Manufacturer :
Cirrus Logic
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Differential - Input:Output :
No/No
Operating Temperature :
-10°C~70°C
Min Operating Temperature :
-10°C
Divider/Multiplier :
Yes/Yes
Input :
Clock
Number of Circuits :
1
PLL :
yes
Ratio - Input:Output :
1:2
Frequency (Max) :
75MHz
Voltage - Supply :
3.1V~3.5V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Published :
Type :
Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Max Operating Temperature :
70°C
Supplier Device Package :
10-MSOP
Output :
Clock
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
16 Weeks
Package / Case :
Datasheets
CS230012-CZZR
Introducing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Cirrus Logic CS230012-CZZR from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-10°C~70°C, Type:Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer, Output:Clock, Package / Case:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width), Mounting Type:Surface Mount, CS230012-CZZR pinout, CS230012-CZZR datasheet PDF, CS230012-CZZR amp .Beyond Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Cirrus Logic CS230012-CZZR ,we also offer LMX2485ESQ/NOPB, SI5351B-B-GM, ADF4360-4BCPZRL7, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.