CR-02FE6--510K
Mfr.Part #
CR-02FE6--510K
Description
RES 510K OHM 1% 1/16W 0402
Power Rating :
62.5mW
Resistance :
510kOhm
Datasheets
CR-02FE6--510K
Viking Tech CR-02FE6--510K
510kOhm,