CR-02FE6--330K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CR-02FE6--330K
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 330K OHM 1% 1/16W 0402
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Resistance :
330kOhm
Lead Free :
Lead Free
Power Rating :
62.5mW
Package / Case :
Datasheets
CR-02FE6--330K
Viking Tech CR-02FE6--330K
330kOhm,