CR-02DL6---6K8
Mfr.Part #
CR-02DL6---6K8
Description
RES 6.8K OHM 0.5% 1/16W 0402
Resistance :
6.8kOhm
Power Rating :
62.5mW
Package / Case :
Datasheets
CR-02DL6---6K8
Viking Tech CR-02DL6---6K8
6.8kOhm,