CR-01JL6---43K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CR-01JL6---43K
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 43K OHM 5% 1/20W 0201
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Power Rating :
50mW
Resistance :
43kOhm
Package / Case :
Lead Free :
Lead Free
Datasheets
CR-01JL6---43K
Viking Tech CR-01JL6---43K
43kOhm,