CR-01FL6--6K81
Mfr.Part #
CR-01FL6--6K81
Description
RES 6.81K OHM 1% 1/20W 0201
Resistance :
6.81 kΩ
Power Rating :
50 mW
Datasheets
CR-01FL6--6K81
Viking Tech CR-01FL6--6K81
6.81 kΩ,