CR-01FL6--698R
Mfr.Part #
CR-01FL6--698R
Description
RES 698 OHM 1% 1/20W 0201
Resistance :
698 Ω
Power Rating :
50 mW
Datasheets
CR-01FL6--698R
Viking Tech CR-01FL6--698R
698 Ω,