CR-01FL6--510K
Mfr.Part #
CR-01FL6--510K
Description
RES 510K OHM 1% 1/20W 0201
Resistance :
510kOhm
Package / Case :
Power Rating :
50mW
Datasheets
CR-01FL6--510K
Viking Tech CR-01FL6--510K
510kOhm,