CR-01FL6--453K
Mfr.Part #
CR-01FL6--453K
Description
RES 453K OHM 1% 1/20W 0201
Resistance :
453 kΩ
Power Rating :
50 mW
Datasheets
CR-01FL6--453K
Viking Tech CR-01FL6--453K
453 kΩ,