CPEX2722-100MC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CPEX2722-100MC
Manufacturer
CODACA
Description
FIXED IND 10UH 25.0A 4.1MOHM DIP
Stock
20
In Stock :
20
Manufacturer :
CODACA
Product Category :
Fixed Inductors
Datasheets
CPEX2722-100MC
CODACA CPEX2722-100MC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD