CPDH3V3U-HF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CPDH3V3U-HF
Manufacturer
Comchip Technology
Package / Case
SC-79, SOD-523
Datasheet
Download
Description
TVS DIODE 3.3VWM 15VC SOD523
Manufacturer :
Comchip Technology
Product Category :
Applications :
GENERAL PURPOSE
Capacitance @ Frequency :
0.4pF @ 1MHz
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
15V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V Max
Operating Temperature :
-55°C~125°C TA
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
1 Weeks
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
4A 8/20μs
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
4.2V
Power Line Protection :
No
Package / Case :
SC-79, SOD-523
Power - Peak Pulse :
60W