CONSMA023.031-G
Mfr.Part #
CONSMA023.031-G
Description
SMA FML BOARD EDGE, MNT 0.031"
Stock
767
In Stock :
767
Mounting Type :
Board Edge, End Launch
Operating Temperature :
-65°C~165°C
Connector Type :
Jack, Female Socket
Impedance :
50Ohm
Voltage - Rated :
1000V
Factory Lead Time :
9 Weeks
Frequency (Max) :
26.5GHz
Datasheets
CONSMA023.031-G
Linx Technologies CONSMA023.031-G
Jack, Female Socket Threaded 50Ohm SMA Solder 1 Port Polytetrafluoroethylene (PTFE) -65°C~165°C