CONSMA021.062-G
Mfr.Part #
CONSMA021.062-G
Description
SMA FML BOARD EDGE, MNT 0.062"
Stock
861
In Stock :
861
Factory Lead Time :
9 Weeks
Operating Temperature :
-65°C~165°C
Impedance :
50Ohm
Voltage - Rated :
1000V
Mounting Type :
Board Edge, End Launch
Frequency (Max) :
26.5GHz
Connector Type :
Jack, Female Socket
Datasheets
CONSMA021.062-G
Linx Technologies CONSMA021.062-G
Jack, Female Socket Threaded 50Ohm SMA Solder 1 Port Polytetrafluoroethylene (PTFE) -65°C~165°C