CMF6022R000FKRE64
Mfr.Part #
CMF6022R000FKRE64
Description
RES 22 OHM 1W 1% AXIAL
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
1W
Resistance :
22Ohms
Size / Dimension :
0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Width :
3.68mm
Length :
8.7376mm
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Factory Lead Time :
11 Weeks
Max Power Dissipation :
1W
Datasheets
CMF6022R000FKRE64
Vishay / Dale CMF6022R000FKRE64
22Ohms, 1W, Metal Film,