CMF5522K100BER6
Mfr.Part #
CMF5522K100BER6
Description
RES 22.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Max Power Dissipation :
500mW
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Resistance :
22.1kOhms
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Composition :
Metal Film
Supplier Device Package :
Axial
Factory Lead Time :
34 Weeks
Package / Case :
Width :
2.29mm
Published :
Length :
7.0612mm
Size / Dimension :
0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
Datasheets
CMF5522K100BER6
Vishay / Dale CMF5522K100BER6
22.1kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,