CM45326R8KSB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CM45326R8KSB
Manufacturer
ABC Taiwan Electronics Corp.
Description
WOUND CHIP INDUCTOR,4532, 6.80UH
Stock
100
In Stock :
100
Manufacturer :
ABC Taiwan Electronics Corp.
Product Category :
Fixed Inductors
RoHS :
yes
Datasheets
CM45326R8KSB
ABC Taiwan Electronics Corp. CM45326R8KSB
CM45326R8KSB datasheet pdf and Unclassified product details from Bourns stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD