CM309E25000000BBET
Mfr.Part #
CM309E25000000BBET
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohms
Frequency Tolerance :
±50ppm
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
25MHz
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Frequency Stability :
±50ppm
Published :
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
18 Weeks
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E25000000BBET from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, Operating Temperature:-10°C~60°C, Mounting Type:Surface Mount, Type:MHz Crystal, CM309E25000000BBET pinout, CM309E25000000BBET datasheet PDF, CM309E25000000BBET amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E25000000BBET ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.