CM309E18432000ABNT
Mfr.Part #
CM309E18432000ABNT
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 18.4320MHZ 30PF SMD
Frequency :
18.432MHz
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohms
Published :
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Load Capacitance :
30pF
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E18432000ABNT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:MHz Crystal, Operating Temperature:-10°C~60°C, Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, Mounting Type:Surface Mount, CM309E18432000ABNT pinout, CM309E18432000ABNT datasheet PDF, CM309E18432000ABNT amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E18432000ABNT ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.