CKST1004-2.2UH/M
Mfr.Part #
CKST1004-2.2UH/M
Description
SMD POWER INDUCTORS2.2UH20%
Datasheets
CKST1004-2.2UH/M
Shenzhen Cenker Enterprise CKST1004-2.2UH/M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD