CKR06BX473KSVTR1
Mfr.Part #
CKR06BX473KSVTR1
Lead Pitch :
5.08mm
Length :
7.37mm
Depth :
2.29mm
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
47nF
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
10%
Height :
7.37mm
Datasheets
CKR06BX473KSVTR1
47nF Ceramic Capacitor 10% Radial