CKR06BX122KRTR1
Mfr.Part #
CKR06BX122KRTR1
Capacitance :
1.2nF
Depth :
2.29mm
Tolerance :
10%
Length :
7.37mm
Height :
7.37mm
Max Operating Temperature :
125°C
Radiation Hardening :
No
Lead Pitch :
5.08mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
CKR06BX122KRTR1
1.2nF Ceramic Capacitor 10% Radial