CKR05BX821KMVTR1
Mfr.Part #
CKR05BX821KMVTR1
Max Operating Temperature :
125°C
Depth :
2.29mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Length :
4.83mm
Height :
4.83mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Capacitance :
820pF
Lead Pitch :
5.08mm
Tolerance :
10%
Datasheets
CKR05BX821KMVTR1
820pF Ceramic Capacitor 10% Radial