CKR05BX472KSV
Mfr.Part #
CKR05BX472KSV
Capacitance :
4.7nF
Max Operating Temperature :
125°C
Length :
4.83mm
Height :
4.83mm
Depth :
2.29mm
Tolerance :
10%
Min Operating Temperature :
-55°C
Lead Pitch :
5.08mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
CKR05BX472KSV
4.7nF Ceramic Capacitor 10% Radial