CKR05BX471KMTR1
Mfr.Part #
CKR05BX471KMTR1
Height :
4.83mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
470pF
Lead Pitch :
5.08mm
Length :
4.83mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Depth :
2.29mm
Tolerance :
10%
Datasheets
CKR05BX471KMTR1
470pF Ceramic Capacitor 10% Radial