CKR05BX391KPVTR1
Mfr.Part #
CKR05BX391KPVTR1
Lead Pitch :
5.08mm
Depth :
2.29mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
10%
Length :
4.83mm
Capacitance :
390pF
Max Operating Temperature :
125°C
Height :
4.83mm
Datasheets
CKR05BX391KPVTR1
390pF Ceramic Capacitor 10% Radial