CKR05BX390KR
Mfr.Part #
CKR05BX390KR
Tolerance :
10%
Depth :
2.29mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
125°C
Lead Pitch :
5.08mm
Length :
4.83mm
Capacitance :
39pF
Factory Lead Time :
22 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height :
4.83mm
Datasheets
CKR05BX390KR
39pF Ceramic Capacitor 10% Radial