CKR05BX220KPVTR1
Mfr.Part #
CKR05BX220KPVTR1
Max Operating Temperature :
125°C
Lead Pitch :
5.08mm
Height :
4.83mm
Length :
4.83mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Capacitance :
22pF
Min Operating Temperature :
-55°C
Depth :
2.29mm
Tolerance :
10%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
CKR05BX220KPVTR1
22pF Ceramic Capacitor 10% Radial