CKR05BX104KRTR1
Mfr.Part #
CKR05BX104KRTR1
Package / Case
Molded
Max Operating Temperature :
125°C
Length :
4.83mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Height :
4.83mm
Termination :
Tolerance :
10%
Min Operating Temperature :
-55°C
Capacitance :
100nF
Package / Case :
Molded
Lead Pitch :
5.08mm
Packaging :
Tape and Reel
Depth :
2.29mm
Datasheets
CKR05BX104KRTR1
100nF Ceramic Capacitor 10% Molded